Hazırlanın, çünkü mart 2021 dolunayı 28 Mart’ta başlıyor ve ayak parmaklarımızı yeni bir enerjiye daldırırken ayağımızı bulmamıza yardımcı oluyor. Koç mevsimi, ilkbahar ve yeni burç yıl (hepsi 20 Mart’ta başladı) prömiyeri dolunay olarak, bu ay heyecanı, yeni bir başlangıca başlarken bizi kendimizle ve ilişkilerimizle temasa geçirecek. Bu ay zamanında ayla karşı karşıya gelen bir grup hassas gezegen sayesinde, bazı ciddi duygularımızı beklemekteyiz. Mart 2021 dolunayı için yapılması ve yapılmaması gerekenleri bilmeliyiz. Tüm burç ların kozmik kaos içinde gezinmesine yardımcı olabilirler.

Dolunay, denge ve ortaklık gibi şeylerle ilişkilendirilen Terazi burcunun barışı sağlayan burcunda gerçekleşiyor . Bu, en yakın ilişkilerimizdeki dinamikleri ön plana çıkaracak ve hangi konuların ele alınması gerektiğini bize gösterecektir. Kendi arzularımız, mücadelelerimiz ve değerlerimiz ile başkalarının arzuları arasında sıkışıyoruz. Tüm burçlar iki dünya arasında bir denge için zorlanacaktır.

Kartlarımızı doğru oynarsak, Terazi’deki bu dolunay bize hayatlarımıza daha fazla uyum getirmek, ilişkilerimiz hakkında gerçekçi olmak ve yeni astrolojik yıla doğru ilerlerken kendimizi sabitlemek için güzel bir fırsat sunacağına inanıyoruz. İşte Mart 2021 dolunay rehberiniz, ne yapacağınızı bilmeniz için.

Mart 2021 Tüm Burçlarda Dolunayda Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

İlişkilerinize Odaklanın

Koç mevsiminin küstah enerjisi , tüm burç ların isteklerine ve ihtiyaçlarına odaklanmış olmasını sağlar. Ancak Terazi, ortaklıkların işaretidir – bu nedenle burada dolunaya sahip olmak, odak noktamızı geçici olarak başkalarıyla ilişkilerimize kaydıracaktır. Ay titreşimleri, açık sohbetler yapmak ve daha güçlü bağlantılar kurmak için harikadır, bu yüzden bundan yararlanın.

Romantizmde Kırmızı Bayrakları Görmezden Gelme

Astrolojide dolunayların , özellikle diğer insanları ilgilendiren konuları aydınlattığı bilinmektedir. Ve bu romantik Terazi dolunayı, aşk gezegeni Venüs ile karşı karşıya olacağından , en yakın ortaklıklarımızdaki tüm sorunları kristal berraklığında görmeyi bekleyebiliriz. Romantik bağlantılarınızı rahatsız eden kaynayan kızgınlıklar veya göze batan kırmızı bayraklar varsa, onları görmezden gelmeyin. Ölçeklendirilemez dağlara dönüşmeden önce duygusal köstebek tepelerini yumuşatmak için bu zamanı ayırın.

Hayatınıza Denge Getirin

Terazi burcu enerjisi tamamen denge ve uyumla ilgilidir. Bölgesindeki dolunay, enerjimizi nasıl harcadığımızı incelememiz ve düşünceli bir şekilde dağıtılmasını sağlamamız için bize ilham veriyor. İş yerinde çok fazla zaman harcamak ve sosyalleşmek için yeterli zaman yok mu? Tek başına kişisel bakım için enerji tasarrufu yapmadan kalbini romantizme mi döküyorsun? Hayatınızda dengesizlikler hissederseniz, şimdi her şeyi akşamüstü başlatmanın tam zamanı.

Güvensizliklerinizden Kaçın

Chiron cüce bir gezegen genellikle astrolojide yaralı şifacı olarak anılır. Bu ayın olduğu zamanda, Chiron hem Venüs (aşk gezegeni) hem de güneş (ego gezegeni ) ile hizalanacak ve ay ile üçlü gezegen zıt yönünü oluşturacak. Bu gergin kozmik bağlantı, özellikle aşk söz konusu olduğunda, her türlü acı verici anıyı ve mevcut hassasiyeti aydınlatması muhtemeldir. Ortaya çıkan şeyden kaçmaya çalışmak yerine, sevgi etrafındaki korkularınız ve güvensizliklerinizle temasa geçmek için dolunayın enerjisini kullanın. Seksi bir mum ritüeli yapmak , hayatınıza biraz romantizm katmanıza ve tıkanıklıkları gidermenize yardımcı olabilir.

Kalp Kırıklarından İyileşmeye Başlayın

Astrolojide Chiron, en derin yaralarımıza ve onlardan iyileşme yeteneğimize hükmeder. Chiron, güneşin kişisel enerjisiyle aynı hizaya geldiğinden ve ayın karşısında oturduğundan, tüm burçların geçmiş kalp kırıklarından nihayet iyileşmeye başlama şansı var. Sizi inciten biriyle içten bir konuşma yaparak veya kendi başınıza acıyla ilgili bir huzur duygusu bularak geçmiş ilişkilerde kapanış aramak için iyi bir zamandır.

Sözleriniz Sert Olsun

Duygusal ay, romantik Venüs ve yaralı şifacı Chiron arasındaki yoğun bağlantılarla biraz duygusal hassasiyet gerektirecek. Bununla birlikte, dik başlı Koç burcundaki üç gezegen, bizi her zamankinden daha sabırsız ve çatışmacı hissettirecek. İlişkilerimizin içini ve dışını tartışırken ateşli dürtülerimize boyun eğmek yerine. Terazi’nin patentli diplomasi ve zarafetini kanalize etmekten faydalanacağız . Başkalarıyla konuşma şeklinizde nazik olun ve işlerin yürümesi için taviz vermeye istekli olun.

ABONE OLUN!

ABONE OLUP BİZE KATILIN YENİ HABERLERDEN İLK SİZ HADERDAR OLUN!

Thank you for subscribing.

Something went wrong.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Nefret Nefret
0
Nefret
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Etkileyici Etkileyici
0
Etkileyici
Sevinç Sevinç
1
Sevinç
Süper Süper
1
Süper
OMG! OMG!
1
OMG!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir